Femeia care și-a ARUNCAT copii de le etaj, a fost internată la PSIHIATRIE. Unul a MURIT!

de clujazi

O mamă tânără, în vârstă de 23 de ani și-a aruncat cei doi copii, de doi și, respectiv, trei ani, pe care îi avea, prin fereastra unui motel. În urma incidentului, unul dintre copii a decedat ulterior la spital, în timp ce al doilea se află într-o stare critică, fiind în comă de gradul 4.

O femeie s-a prezentat la un hotel afirmând că nu a reușit să prindă autobuzul pentru a se întoarce acasă. În ciuda lipsei documentelor de identitate, personalul hotelului a ales să o cazeze într-o cameră de la etajul 2. Situația s-a complicat atunci când paznicul hotelului a dat alarma în momentul în care i-a văzut pe copiii femeii căzând pe asfalt.

Ulterior, mama a fost internată într-o unitate de psihiatrie, iar autoritățile desfășoară investigații pentru a determina ce a condus-o la acest gest dramatic. Puțin înainte de a încerca să-și arunce copiii, femeia i-a trimis un mesaj de adio tatălui minorilor, care se afla în București în acel moment.

Femeia fost dusă la un spital de psihiatrie.

You may also like

Scrie un comentariu

Adblock Detected

Vă rugăm să ne susțineți prin dezactivarea extensiei AdBlocker pentru siteul nostru în browserul dumneavoastră.