Un pieton a fost accidentat în urmă cu puțin timp, lângă benzinăria Mol din cartierul Grigorescu. Din primele informații se pare că acesta ar fi un minor și travesra strada prin loc nepermis.
Vom reveni cu detalii…
- Motociclist MORT pe centura Vâlcele-Apahida! Avea 40 de ani! FOTO

Intervenție la un grav accident rutier petrecut pe centura Vâlcele-Apahida Pompierii Detașamentului 1 Cluj-Napoca au intervenit, în urmă cu puține momente, la un grav accident rutier petrecut pe centura Vâlcele-Apahida, în apropierea localității Pata. În accident a fost implicată o motocicletă. Odată ajunși la fața locului, pompierii l-au găsit pe motociclist în stare de inconștiență, … Citește mai mult - FOTO.VIDEO Șoferul mașinii în care au MURIT 5 BĂRBAȚI este un tânăr din FLOREȘTI. Printre morți și doi minori!

În data de 30 martie a.c., în jurul orei 08:00, a fost înregistrat un accident rutier pe DN1F-E81, la ieșirea din localitatea Sânpaul, spre Mihăiești. Potrivit primelor cercetări efectuate de polițiști la fața locului, un bărbat de 38 de ani, din comuna Florești, aflat la volanul unui autoturism care circula din direcția Cluj-Napoca spre Zalău, … Citește mai mult - FOTO.VIDEO Tragedie! 5 MORȚI într-un accident la Cluj

Pompierii din cadrul Detașamentelor 1 Cluj-Napoca și Huedin intervin în aceste momente la un grav accident rutier petrecut pe raza localității Sânpaul. Din primele date, în accident au fost implicate un autocamion și un autoturism. Sunt anunțate patru victime încarcerate, în stare gravă. Intervin patru autospeciale cu modul de descarcerare, două ambulanțe SMURD și două … Citește mai mult - FOTO.VIDEO – Zi neagră pe șoselele din Florești! Două accidente în zona școlii Dumitru Tăuțan

O succesiune de accidente rutiere a avut loc astăzi în apropierea Liceul Dumitru Tăuțan din Florești, într-o zonă intens circulată și frecventată zilnic de elevi. Primul incident s-a produs dimineață, în jurul orei 08:00, când două mașini au fost implicate într-o tamponare ușoară. Evenimentul s-a soldat doar cu pagube materiale. Câteva ore mai târziu, în … Citește mai mult - Doi MORȚI! Printre ei și o fetiță de 3 ani. Cum s-a întâmplat accidentul de la Negreni?

În data de 12 martie a.c., în jurul orei 19.00, a fost înregistrat un accident rutier pe DN1 E60, în localitatea Negreni cu implicarea a două autovehicule și a unui ansamblu de vehicule. Din primele cercetări a rezultat că un autoturism condus de un tânăr de 20 de ani, din comuna Negreni, care circula din … Citește mai mult
foto/facebook/ info trafic Cluj-Napoca
foto/facebook/ info trafic jud. cluj
Skip to content















































Leave a Reply